Przeczytano:

The Umbrella Academy sezon 2. – nowy plakat

30 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

The Umbrella Academy to opowieść Netflixa o dysfunkcyjnej rodzinie oparta na komiksie Gerarda Way’a. Premiera drugiego sezonu już 31 lipca br. W ramach promocji Netflix opublikował kolejny plakat, który możecie zobaczyć poniżej.

academy1

Serial skupia się na grupie siedmiorga dzieci adoptowanych przez miliardera, który w planach ma przygotowanie ich do misji jaką będzie ocalenie świata. Po wejściu dzieci w wiek nastoletni ich więzi osłabły i każdy z członków rodziny poszedł w swoją stronę. Jednak po niespodziewanej śmierci Hargreeve’a sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt próbując rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca.

Sezon pierwszy zakończył się cliffhangerem, kiedy to rodzeństwo uciekało przed apokalipsą. Teraz każdy z nich znajduje się w innym czasie i w innym miejscu. Muszą ponownie się zjednoczyć, aby zapobiec nuklarnej katastrofie, która miała miejsce w teraźniejszości.

W serialu występują Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton, Mary J. Blige, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe i Kate Walsh.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również