The Umbrella Academy – czy serial zakończy się trzecim sezonem?

}

Data: 28 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Trzeci sezon świetnego komiksowego serialu The Umbrella Academy zadebiutował na Netflix tydzień temu. Kończy się on w zamknięty sposób, który mógłby być zwieńczeniem serii jeśli zajdzie taka potrzeba.

Serial nie otrzymał od włodarzy Netflixa jeszcze odnowienia na czwarty sezon. Jak wiadomo platforma bardzo lubi usuwać treści, które nie przynoszą odpowiedniego zysku. Tu nie powinno nic takiego się zdarzyć, bowiem serial znajduje się na szczycie Top 10 Netflixa. Jednak nic nie jest pewne, dopóki oficjalnie produkcja nie otrzyma odnowienia.

Showrunner The Umbrella Academy Steve Blackman chciałby, aby serial dostał czwarty sezon, bowiem od początku rozplanował całą historię na właśnie cztery serie. Według niego sezon ten byłby wspaniałym zakończeniem całej historii. Miejmy nadzieję, że będzie dane nam się z nim zapoznać.

A Wy widzieliście już całą trzecią serię?

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  TOP 5: Seriale, które powstały na podstawie filmu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.