The Tourist – pełna zapowiedź serialu o mężczyźnie z amnezją

}

Data: 11 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max opublikowało pełną zapowiedź thrillera psychologicznego The Tourist. W głównej roli nominowany do Złotego Globu Jamie Dornan.

Jak widzimy na poniższej zapowiedzi Dornan budzi się w szpitalu nie wiedząc kim jest, ani co się stało. Okazuje się, że ktoś pragnie jego śmierci. Mężczyzna musi szybko dowiedzieć się prawdy o sobie i o tym, kto chce go zabić.

Główny bohater serialu, w którego wciela się Jamie Dornan to brytyjczyk znajdujący się w samym centrum australijskiego pustkowia. Ścigany jest przez cysternę, której kierowca prawdopodobnie planuje go zabić. Rozpoczyna się śmiertelna gra w kotka i myszkę. Po jakimś czasie mężczyzna nagle budzi się w szpitalu, żyje, ale nie pamięta kim jest. Rozpaczliwie próbuje poznać odpowiedzi na nękające go pytania, czego nie ułatwiają mu postacie z przeszłości. Czy uda mu się odkryć sekret własnej tożsamości niż dopadną go Ci co od dawna próbują już go zabić?

The Tourist ma być pełen szokujących, zabawnych, ale i brutalnych zwrotów akcji. Produkcja osadzona jest w świecie, w którym nie brakuje dziwacznych, enigmatycznych postaci, a przedstawienie humoru w niekonwencjonalny sposób podkreśla to, o jak wysoką stawkę toczy się gra.

Premiera serialu już 3 marca 2022 roku. To limitowana produkcja składająca się z sześciu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  "Love and death" - znamy odtwórców głównych ról nowego serialu HBO Max.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.