Przeczytano:

The Tourist – Jamie Dornan gwiazdą nowego serialu HBO Max

29 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Aktor Jamie Dornan, znany z serialu Upadek czy Dawno, dawno temu otrzymał główną rolę w limitowanym, sześcioodcinkowym serialu HBO Max The Tourist.

Produkcja opisywana jest jako tajemniczy thriller. Główny bohater to brytyjczyk znajdujący się w samym centrum australijskiego pustkowia. Ścigany jest przez cysternę, której kierowca prawdopodobnie planuje go zabić. Rozpoczyna się śmiertelna gra w kotka i myszkę. Po jakimś czasie mężczyzna nagle budzi się w szpitalu, żyje, ale nie pamięta kim jest. Rozpaczliwie próbuje poznać odpowiedzi na nękające go pytania, czego nie ułatwiają mu postacie z przeszłości.

Wcześniej swoje angaże w tym thrillerze otrzymali Danielle Macdonald, Shalom Brune-Franklin i Hugo Weaving, Scenariusz do serialu napisali bracia Harry i Jack Williams. Zdjęcia do The Tourist rozpocząć mają się w tym roku w Australii.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również