The Terror sezon 2. – zapowiedź produkcji osadzonej w czasach II wojny światowej!

}

Data: 21 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC, dla której powstaje serial zaprezentowała zwiastun drugiego sezonu serialu, który otrzymał podtytuł Infamy.

The Terror to antologiczna seria, której sezon pierwszy powstał w oparciu o powieść Dana Simmonsa, która opisuje prawdziwe wydarzenia. Opowiadał o ekspedycji badawczej z 1845 roku, dowodzonej przez kapitana Johna Franklina, która zaginęła bez śladu. Jej celem było odnalezienie i pokonanie Przejścia Północno-Zachodniego znajdującego się na terenach Arktyki. Mogliśmy zobaczyć co stało się, kiedy załoga została uwięziona na końcu świata mogąc liczyć tylko na siebie, walcząc z zdradliwymi warunkami atmosferycznymi, brakiem pożywienia, strachem i sobą nawzajem.

Akcja sezonu drugiego rozgrywać się ma w czasach II wojny światowej. Trafimy do japońskich obozów internowania założonych przez amerykanów, w których następuje seria dziwnych zgonów. Dotyka ona zarówno japońską, jak i amerykańską społeczność. Poznamy także młodego mężczyznę, który przybędzie w celu zrozumienia i zwalczenia odpowiedzialnego za to wszystko widma. W rolach głównych wystąpią Chester Nakayama, Derek Mio, George Takei, Kiki Sukezane, Naoko Mori oraz Miki Ishikawa.

the terror season 2 image 7
collider

Serial umiejętnie łączy prawdziwe wątki z zjawiskami paranormalnymi wplatając w to nutkę horroru. Dzięki takiemu połączeniu stał się jednym z chętniej oglądanych nowości zeszłego roku.

Premiera drugiej serii już 12. sierpnia na AMC. Składać się ona będzie z 10. odcinków. W Polsce serial zadebiutuje 15. sierpnia na AMC Polska.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Miłość, śmierć i roboty – teaser antologicznego serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.