The Terminal List – Chris Pratt i Taylor Kitsch w obsadzie thrillera

}

Data: 24 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Amazon powstaje serialowa ekranizacja bestsellerowej powieści Jacka Carra The Terminal List. W obsadzie wcześniej był już Chris Pratt, aktor znany m.in. z filmowej serii Jurassic World. Teraz swój angaż otrzymał Taylor Kitsch.

Pratt pełni także funkcję producenta wykonawczego wraz z Antoine Fuqua, który reżyseruje i scenarzystą Davidem DiGilio.

Fabuła serialu podąży za Jamesem Reece’m, w tej roli Pratt, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

Kitsch wcieli się w Bena Edwardsa, najlepszego przyjaciela Reece. Jest on obecnie członkiem CIA i dzięki swojemu dostępowi do danych wywiadowczych pomaga przyjacielowi w odkryciu prawdy i znalezieniu zemsty.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead sezon 6. - teaserowa zapowiedź z Comic Conu i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.