The Terminal List – Amazon podaje datę premiery serialu z Chrisem Prattem

}

Data: 18 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video ujawniła datę premiery oczekiwanego serialu akcji The Terminal List, będącego adaptacją bestsellerowej powieści Jacka Carra.

Wszystkie osiem odcinków serialu pojawi się w serwisie już 1 lipca 2022 roku.

Na oficjalnej stronie serialu na Twitterze pojawiło się też promujące foto, na którym widać Chrisa Pratta jako Jamesa Reece’a.

Fabuła serialu podąży za Jamesem Reece’m, który po tym jak jego pluton wpadł w zasadzkę podczas jednej z tajnych misji, powraca do domu. Tam jednak targają nim sprzeczne wspomnienia z minionego wydarzenia i wielkie poczucie winy. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece odkrywa, że coś sprzysiężyło się przeciwko niemu, zagrażając nie tylko jego życiu, ale i życiu jego rodziny.

The Terminal List to pierwszy od czasów Parks and Recreation tak duży serialowy projekt Pratta. W ostatnim czasie występował on głównie w wielkich hollywoodzkich widowiskach. Takie też oczekują właśnie na premierę z jego udziałem, a wśród nich Jurassic World: Dominion.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Wspaniała Pani Maisel zakończy się 5. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.