The Summer I Turned Pretty – zwiastun serialu opartego na powieści Jenny Han

}

Data: 6 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała pierwszy zwiastun młodzieżowego romansu The Summer I Turned Pretty. Fabuła tej produkcji opiera się na powieści Jenny Han, autorki bestsellerowej serii zapoczątkowanej książką Do wszystkich chłopców, których kochałam.

Fabuła The Summer I Turned Pretty opiera się na miłosnym trójkącie. W jego skład wchodzi jedna dziewczyna i dwójka braci, którzy nagle przestają patrzeć na młodą dziewczynę jak na siostrę.

Jak zapowiadają twórcy poznamy piękną opowieść o dojrzewaniu, o pierwszej miłości, pierwszym złamanym sercu i magii tego jednego idealnego lata.

W obsadzie tej młodzieżowej produkcji o miłości są Lola Tung, Jackie Chung, Rachel Blanchard, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Sean Kaufman, Alfredo Narciso, Minnie Mills, Colin Ferguson i Tom Everett Scott.

Premiera serialu 17 czerwca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 3. - Karl Urban świeci oczami na plakacie promującym produkcję

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.