pixel

Przeczytano:

The Society – serial młodzieżowy na nowym zwiastunie!

30 04 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jesteście ciekawi co się stanie kiedy znikną wszyscy dorośli, a młodzież zostanie sama? Jeśli kiedykolwiek się nad tym zastanawialiście to Netflix wyszedł Wam naprzeciw, bowiem The Society opowiada właśnie o grupie nastolatków pozostawionych samych sobie.

https://www.youtube.com/watch?v=UJzU-b5EU9c&feature=youtu.be

Grupa młodych ludzi w zadziwiający sposób przeniesiona zostaje do jakby alternatywnej rzeczywistości. Dalej są w swoim mieście, jednak nie ma z nimi żadnych dorosłych. Jak grupa niedoświadczonych i rozpieszczonych, przez bogatych rodziców, nastolatków poradzi sobie sama w świecie? Aby dowiedzieć się co się stało i móc wrócić do domu muszą nauczyć się ze sobą współpracować i próbować stworzyć małe, ale dobrze funkcjonujące społeczeństwo.

Serial luźno opiera się na motywach z Władcy much Goldinga. Znaleźć możemy także odniesienia do The 100 oraz do mnóstwa innych seriali dramatycznych, w których głównymi bohaterami jest młodzież. Premiera produkcji już 10. maja. Za scenariusz do niej odpowiada Chris Keyser, a za reżyserię – Marc Webb.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również