w

The Society – serial młodzieżowy na nowym zwiastunie!

the society image 1 600x400
collider

Jesteście ciekawi co się stanie kiedy znikną wszyscy dorośli, a młodzież zostanie sama? Jeśli kiedykolwiek się nad tym zastanawialiście to Netflix wyszedł Wam naprzeciw, bowiem The Society opowiada właśnie o grupie nastolatków pozostawionych samych sobie.

Grupa młodych ludzi w zadziwiający sposób przeniesiona zostaje do jakby alternatywnej rzeczywistości. Dalej są w swoim mieście, jednak nie ma z nimi żadnych dorosłych. Jak grupa niedoświadczonych i rozpieszczonych, przez bogatych rodziców, nastolatków poradzi sobie sama w świecie? Aby dowiedzieć się co się stało i móc wrócić do domu muszą nauczyć się ze sobą współpracować i próbować stworzyć małe, ale dobrze funkcjonujące społeczeństwo.

Serial luźno opiera się na motywach z Władcy much Goldinga. Znaleźć możemy także odniesienia do The 100 oraz do mnóstwa innych seriali dramatycznych, w których głównymi bohaterami jest młodzież. Premiera produkcji już 10. maja. Za scenariusz do niej odpowiada Chris Keyser, a za reżyserię – Marc Webb.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twilight zone 150x150

Strefa mroku – powstanie drugi sezon!

regina hall and don cheadle black monday showtime 150x150

Black Monday – powstanie 2.sezon!