The Simpsons powrócą z kolejnymi sezonami!

}

Data: 7 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Stacja Fox ogłosiła, że serial animowany The Simpsons otrzymał właśnie zielone światło na produkcję kolejnych odcinków, tym samym znani nam bohaterowie powrócą z 31. i 32. sezonem.

Obecnie stacja jest w trakcie emisji 30. sezonu. Serial ten emitowany jest od 1989 roku i ukazuje satyryczne spojrzenie na amerykańską kulturę oraz styl życia. Akcja toczy się głównie w Springfield, a główni bohaterowie to rodzina Simpsonów składająca się z rodziców Homera i Marge oraz dzieci Barta, Lisy i Maggie.

Twórcą postaci jest Matt Groening. Ojciec rodziny przemawia głosem Dana Castellaneta, matka to Julie Kavner, Nancy Cartwright użycza głosu Bartowi, a Yeardley Smith to Lisa. Maggie jest najmłodsza i nic nie mówi, a jej głównym zajęciem jest ssanie smoczka.

Źródło: hollywoodreporter

ZOBACZ TEŻ  Serialowy słownik: Co to jest pilot?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.