The Silent Sea – zwiastun nowego koreańskiego serialu Netflix

}

Data: 30 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Seriale z Korei Południowej odnoszą coraz większe sukcesy, nic więc dziwnego, że Netflix zaczyna coraz mocniej inwestować w ten rynek. Wystarczy spojrzeć na wynik oglądalności Squid Game czy Hellbound. Nową produkcją z tego oddalonego od nas Państwa jest thriller science-fiction The Silent Sea. Jego oficjalną zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Akcja serialu rozgrywa się w dystopijnej przyszłości, w której to Ziemia uległa spustynnieniu. Członkowie specjalnego zespołu wysłani zostają na Księżyc w celu zabezpieczenia tajemniczej próbki z opuszczonego ośrodka badawczego Balhae Base.

Poniższe wideo daje nam pierwsze spojrzenie na kosmiczną misję, która ma zaledwie 10% powodzenia.

W obsadzie serialu znajdują się m.in. Gong Yoo jako Han Yun-jae, lider zespołu eksploatacyjnego, Bae Doona jako astrobiolog Song Ji-an, zdeterminowany odkryć prawdę o wypadku do jakiego niegdyś doszło na obecnie opuszczonej stacji badawczej, Lee Joon, Kim Sun-young, Lee Mu-saeng i Lee Sung-wook.

Za reżyserię thrillera odpowiada Choi Hang-yong, który pracowal na podstawie scenariusza napisanego przez Park Eun-kyo. Fabuła opiera się na krótkometrażowym filmie reżysera z 2014 roku zatytułowanym The Sea of Tranquility.

The Silent Sea składa się z 8 odcinków. Premiera thrillera już 24 grudnia 2021 roku.

b0ayz832 r38mf4

Źródło: Comingsoon, Netflix

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - Teddy dołącza do stałej obsady [mały spoiler]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.