”The Santa Clauses” – zwiastun serialowej kontynuacji ”Śniętego Mikołaja”

}

Data: 28 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ zaprezentowała zwiastun serialu The Santa Clauses. Produkcja ta jest kontynuacją świątecznej filmowej trylogii znanej jako Śnięty Mikołaj.

W roli głównej ponownie Tim Allen. W Scotta Calvina aka Świętego Mikołaja wcieli się on po raz czwarty. Będzie kolejny raz poszukiwał kogoś kto przejmie płaszcz Świętego Mikołaja, tym razem jednak na stałe. W jego żonę Carol kolejny raz wciela się zaś Elizabeth Mitchell.

Scott zbliża się do swoich 65-urodzin i zdaje sobie sprawę z tego, że nie może być wiecznie Świętym Mikołajem. Ma również rodzinę, która chciałby, aby zaznała normalnego życia z dala od bieguna północnego. W tym celu wraz z bliskimi i elfami wyrusza w podróż, której celem jest znalezienie swojego następcy. Jednocześnie przygotowuje też swoją rodzinę do nowego życia, z dala od bieguna północnego. Kiedy jednak okazuje się, iż popełnił błąd w wyborze, musi powrócić, aby uratować Święta. Jeśli mu się to nie uda to wszystkie elfy znikną.

Premiera tej limitowanej serii już 16 listopada. The Santa Clauses składa się z sześciu odcinków.

Źródło: Disney+

ZOBACZ TEŻ  Serialowy ''Notatnik śmierci'' ma już swojego scenarzystę

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.