The Sandman – pierwsze spojrzenie na Sen!

}

Data: 27 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Podczas wydarzenia Tudum swój debiut zaliczyła pierwsza zapowiedź serialu The Sandman, w której to możemy zobaczyć jak będzie wyglądał Sen – w tej roli Tom Sturridge. Śmiertelnicy wezwali i uwięzili Władcę Snów. Ten wprawdzie wydostaje się na wolność, ale odkrywa, że to tylko początek jego kłopotów.

Głównym bohaterem serialu jest Sen. Jest on personifikacją marzeń sennych i jednym z siedmiorga rodzeństwa Nieskończonych. Przez lata trzymany w niewoli, po jej opuszczeniu postanawia odbudować swoje królestwo i stawić czoło konsekwencjom swoich dawnych uczynków.

Produkcja opisywana jest jako bogata mieszanka współczesnego mitu i mrocznej fantazji, w której współczesna fikcja, historyczny dramat i legenda są płynnie przeplatane.

The Sandman Netflixa jest adaptacją popularnej serii komiksów Neila Gaimana wydanych przez DC Comics. Producentami wykonawczymi serialu są Neil Gaiman, Allan Heinberg i David S. Goyer.

Data premiery serialu nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Watchmen – jest pierwszy pełny zwiastun serialu HBO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.