w

The Rook – zapowiedź serialu o dość ciekawych agentach!

the rook
comingsoon

The Rook to nowy kryminalny serial od Starz, jednak nie będzie taki całkowicie zwykły, bowiem agenci to ludzie posiadający supermoce. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Produkcja oparta jest na książce Daniela O’Malley’a o tym samym tytule. Główna bohaterka to kobieta – Myfanwy Thomas, która pewnego dnia budzi się pod londyńskim mostem z całkowitą amnezją. Okazuje się, że ktoś celowo wymazał jej pamięć. Wokół niej leżą zabici ludzie, a ona nie ma pojęcia kto ich zabił i jaka była tego przyczyna. Myfanwy rozpoczyna śledztwo, które prowadzi ją do pewnej organizacji szpiegowskiej Checquy, która jako jedyna werbuje agentów z supermocami. Tam dowiaduje się, że jest jej członkinią, a ścigają ją ludzie, którzy chcą wyeliminować osoby z nadprzyrodzonymi zdolnościami.

the rook 683x1024
comingsoon

W Myfanwy wcieli się Emma Greenwell, a partnerować jej będą m.in. Joely Richardson, Olivia Munn, Paula Patton, Adrian Lester, Ronan Raftery, Catherine Steadman, Shelley Conn i James D’Arcy. Autorami scenariusza są Sam Holcroft i Al Muriel, a Stephen Garrett jest producentem. Pierwotnie showrunnerem była Stephenie Meyer, ale nie mogąc dogadać się z producentami co do tego jak ma wyglądać serial opuściła to stanowisko, a zastąpili są Lisa Zwerling i Karyn Usher.

Premiera The Rook już 30. czerwca.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Autor: Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

poseseason2 e1560865561206 150x150

Pose powróci z 3. sezonem!

nowe sezony gry o tron beda krotsze article 150x150

Prequel Gry o tron coraz bliżej. Ruszyła produkcja!