The Righteous Gemstones – zapowiedź religijnej satyry od HBO!

4 lipca 2019 | Newsy

The Righteous Gemstones to komediowy serial opowiadający o zjawisku jakim jest teleewangelista. Zobaczymy pełne absurdu i hipokryzji podejście do religii, które ma na celu tylko i wyłącznie wzbogacenie się.

https://youtu.be/EXyVlpdi-tc

Tytułowa prawa rodzina Gemstone’ów to światowej sławy rodzina teleewangelistów, która w imię Jezusa Chrystusa zrobi wszystko, byle tylko otrzymać za to odpowiednie wynagrodzenie. Ma ona już dość długą historię dewiacji, chciwości, ale także i działalności charytatywnej.

W rolach głównych wystąpią Danny McBride, Adam Devine, Edi Patterson i John Goodman. McBride jest także pomysłodawcą serialu, autorem scenariusza oraz reżyserem.

Premiera produkcji odbędzie się 18. sierpnia.

cq5dam.web .1200.675
hbo

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  The Underground Railroad – zwiastun nowego serialu Barry'ego Jenkinsa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram