The Righteous Gemstones (Prawi Gemstonowie) – zobaczcie zapowiedź!

26 lipca 2019 | Newsy

HBO opublikowała pełny zwiastun swojego nowego serialu komediowego będącego satyrą o religijnym podłożu. Sprawdźcie zapowiedź poniżej.

https://youtu.be/KqJRIQO7sqw

Prawi Gemstonowie ukazują nam zjawisko teleewangelizacji, które odznacza się pełnym absurdu i hipokryzji podejściem do religii. Ma ono głównie na celu wzbogacenie się. Tytułowa rodzina teleewangelistów w imię Jezusa Chrystusa zrobi wszystko, byle tylko otrzymać za to odpowiednie wynagrodzenie. Ma ona na swoim koncie już dość długą historię dewiacji, chciwości, ale i działalności charytatywnej.

Premiera produkcji już 18. sierpnia.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Flash – Jesse L. Martin powraca do serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram