”The Rig” – zwiastun tajemniczego thrillera od Amazona

}

Data: 6 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video opublikowała zwiastun serialu The Rig. To trzymająca w napięciu produkcja traktująca o przetrwaniu i nadprzyrodzonych zjawiskach.

To szkocka produkcja, której akcja rozgrywa się na platformie wiertniczej Kinloch Bravo znajdującej się na Morzu Północnym. Stacjonująca tam załoga ma niedługo powrócić na kontynent. Jednak tajemnicza mgła, która spowija platformę im to uniemożliwia, jednocześnie odcinając jakąkolwiek komunikację ze światem zewnętrznym. Wkrótce ich wytrzymałość i lojalność zostają wystawione na próbę. Pracownicy platformy zmuszeni są do konfrontacji z siłami przekraczającymi ich wyobraźnię.

Twórca serialu to David Macpherson. Obsadę prowadzą Martin Compston, Iain Glen, Emily Hampshire, Mark Bonnar, Owen Teale, Richard Pepple, Rochenda Sandall, Calvin Demba i Emun Elliot.

Premiera The Rig 6 stycznia 2023 roku. Na serial składa się sześć odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Netflix adaptuje na serial animowany Wings of Fire

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.