The Resident wróci na ekrany w drugim sezonie

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 8 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

Trudno powiedzieć, co tak bardzo kręci nas w serialach, których akcja rozgrywa się w szpitalach, ale mają coś w sobie. Kiedyś pasjami oglądaliśmy Ostry dyżur, śmialiśmy się w głos, kiedy na ekranie pojawiali się Hoży doktorzy, Chirurdzy całkowicie skradli nasze serca, a ostatnio upodobaliśmy sobie zupełnie nową produkcję: The Resident.

Każdy z dotychczas nam znanych seriali medycznych miał pewną specyfikę: tytułowy Dr House był cyniczny, bohaterowie serialu Chirurdzy tworzyli zawiłą sieć wątków miłosnych, a w The Resident pierwsze skrzypce gra młody lekarz, Devon Pravesh (Manish Dayal), stawiający swoje pierwsze kroki w zawodzie. Ścieżkę kariery lekarskiej pokazuje mu starszy kolega po fachu, Conrad Hawkins (Matt Czuchry), odkrywając przed nieopierzonym jeszcze doktorem blaski i cienie jego nowej pracy. Główny bohater uczy się wielkiej odpowiedzialności za ludzkie zdrowie i życie, a przy tym funkcjonowania w świecie, w którym sam dyplom nawet najlepszej uczelni medycznej to za mało. W kolejnych odcinkach serialu oglądamy, jak wizja pracy lekarza, którą Pravesh miał w głowie, zderza się z niekonwencjonalnym podejściem Hawkinsa do tego, co dzieje się w szpitalnych murach.

Ku uciesze fanów, amerykańska sieć telewizyjna FOX odpowiedzialna za produkcję serialu The Resident, już teraz zapowiada, że powstanie drugi sezon serialu. Chociaż dr Devon Pravesh w pierwszym sezonie produkcji pozna wiele aspektów zawodu lekarza, to w kolejnych odcinkach serialu z pewnością napotka na swojej drodze jeszcze wiele niespodzianek.

ZOBACZ TEŻ  Cowboy Bebop – pierwsze zdjęcia z planu i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.