The Purge sezon 2. – zobaczcie pierwszy teaser!

}

Data: 24 lipca 2019

a

Kategorie: Newsy

The Purge to serialowa wersja filmowej serii pt. Noc oczyszczenia. Podobnie jak w pierwowzorze jego akcja rozgrywa się w tą jedną noc, kiedy to wszystkie zbrodnie i przestępstwa są dozwolone. W sieci zadebiutowała krótka zapowiedź sezonu drugiego, którą zobaczyć możecie poniżej.

Twórcą serialu jest James DeMonaco. Spod jego skrzydeł wyszły również filmy. Fabuła sezonu drugiego zostanie nieco zmieniona, bowiem akcja nie będzie rozgrywać się tylko podczas nocy oczyszczenia, a ukazana zostanie nam historia grupy bohaterów w ciągu całego roku. Zobaczymy co dzieje się z nimi pomiędzy Czystkami i jakie wydarzenia mogą potencjalnie wpłynąć na to co się z nimi stanie w czasie tej jednej nocy.

Drugi sezon w USA zadebiutuje jesienią. Składał się będzie z 10 odcinków. W Polsce sezon pierwszy dostępny jest na platformie Amazon Prime Video.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Przyjaciele – ruszają zdjęcia do specjalnego odcinka!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.