The Punisger Karen Page

The Punisher sezon 2., czyżby ostatnim?

14 stycznia 2019 | Newsy

Taką aluzję można wysnuć z postu na Instagramie, jaki opublikowała Deborah Ann Woll występująca w serialu w roli Karen Page.

Poniżej wpis, pod którym Woll napisała, że to prawdopodobnie jej ostatnia rola jako Page w Punisherze i, że ma nadzieję, na to, że uda się jednak stworzyć trzeci sezon. Czyżby coś było na rzeczy? W końcu w ostatnim czasie wiele produkcji Netflixa zostało odwołanych, w tym Iron Fist, Luke Cage czy Daredevil. Co stanie się z Punisherem, który jak dotąd ma pokaźną oglądalność, czas pokaże.

https://www.instagram.com/p/BshC646H8kn/?utm_source=ig_embed

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Punisher sezon 2. – jest kolejny zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram