w

The Punisher sezon 2., czyżby ostatnim?

The Punisger Karen Page

Taką aluzję można wysnuć z postu na Instagramie, jaki opublikowała Deborah Ann Woll występująca w serialu w roli Karen Page.

Poniżej wpis, pod którym Woll napisała, że to prawdopodobnie jej ostatnia rola jako Page w Punisherze i, że ma nadzieję, na to, że uda się jednak stworzyć trzeci sezon. Czyżby coś było na rzeczy? W końcu w ostatnim czasie wiele produkcji Netflixa zostało odwołanych, w tym Iron Fist, Luke Cage czy Daredevil. Co stanie się z Punisherem, który jak dotąd ma pokaźną oglądalność, czas pokaże.

View this post on Instagram

Most likely the final appearance of me playing Karen Page will be in The Punisher Season 2. I miss her very much. Be sure to watch!! @jonnybernthal is amazing in it! So is everybody! Hope it gets to continue for a third season. ? #Punisher #ThePunisher January 18 on Netflix!

A post shared by Deborah Ann Woll (@deborahannwoll) on

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gra o tron 8 mamy pierwsza zapowiedz ostatniego sezonu 150x150

Gra o tron sezon 8. – jest teaser i data premiery!

Detektyw

Detektyw sezon 3. – nowe materiały filmowe plus zwiastun!