The Punisher sezon 2 – klip z Jigsawem na terapii

8 stycznia 2019 | Newsy

Premiera drugiego sezonu serialu The Punisher już niedługo, a co za tym idzie trwa intensywna akcja promocyjna. W sieci pojawił się klip z nowej odsłony zatytułowany Terapia, który obejrzeć możecie poniżej.

Przedstawia on Jigsawa, w postać którego wciela się Billy Russo, na sesji terapeutycznej w szpitalu z Kristą Dumont graną przez Floriane Lime.

Premiera drugiego sezonu w przyszły piątek, tj. 18 stycznia w serwisie Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Punisher sezon 2., czyżby ostatnim?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram