The President is Missing – Oyelowo jako prezydent w nowym serialu Showtime!

10 października 2019 | Newsy

Serial The President is Missing powstaje na podstawie książki Billa Clintona i Jamesa Pattersona, która w zeszłym roku okazała się bestsellerem. W głównej roli zobaczymy czarnoskórego Davida Oyelowo.

Wcieli się on w wiceprezydenta USA, który do tej pory był bezsilny i nie posiadał zbyt wielkiej władzy. Jednak nagle wszystko się zmienia. W trakcie swojej pierwszej kadencji zostaje niespodziewanie mianowany na prezydenta. Musi teraz szybko nauczyć się radzić sobie z nowym stanem rzeczy, a także ogarnąć kryzys i powstające co rusz skandale.

Autorem scenariusza jest Anthony Peckham. Obecnie Showtime zamówiło pilot serialu, który jest w fazie przedprodukcyjnej. Zdjęcia do niego mają rozpocząć się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Terror: Infamy – zobaczcie nową zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram