The President is Missing – Oyelowo jako prezydent w nowym serialu Showtime!

}

Data: 10 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Serial The President is Missing powstaje na podstawie książki Billa Clintona i Jamesa Pattersona, która w zeszłym roku okazała się bestsellerem. W głównej roli zobaczymy czarnoskórego Davida Oyelowo.

Wcieli się on w wiceprezydenta USA, który do tej pory był bezsilny i nie posiadał zbyt wielkiej władzy. Jednak nagle wszystko się zmienia. W trakcie swojej pierwszej kadencji zostaje niespodziewanie mianowany na prezydenta. Musi teraz szybko nauczyć się radzić sobie z nowym stanem rzeczy, a także ogarnąć kryzys i powstające co rusz skandale.

Autorem scenariusza jest Anthony Peckham. Obecnie Showtime zamówiło pilot serialu, który jest w fazie przedprodukcyjnej. Zdjęcia do niego mają rozpocząć się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Terror: Infamy – zobaczcie nową zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.