w

The Outsider od HBO z nowym zwiastunem!

the outsider serial hbo
spidersweb

Nowy serial HBO The Outsider oparty jest na powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Ta 10-odcinkowa produkcja zadebiutuje już w połowie stycznia, a teraz zerknijcie jak prezentuje się na nowym zwiastunie.

W rolach głównych wystąpią Jason Bateman, Ben Mendelsohn i Cynthia Erivo. Bateman i Richard Price odpowiadają za reżyserię produkcji.

The Outsider opowiada o makabrycznym morderstwie jedenastoletniego chłopca, którego ciało znalezione zostaje w miejskim parku. Wszelkie ślady wskazują, że zabójstwa dopuścił się znany i lubiany w mieście nauczyciel w-fu – Terry Maitland. Zostaje on publicznie aresztowany, jednak w toku sprawy na jaw wychodzą coraz to bardziej niepokojące, tajemnicze, a miejscami nawet wręcz nadprzyrodzone szczegóły. Do wyjaśnienia sprawy zatrudniona zostaje także detektyw Holly Gibney, która stosuje dość niekonwencjonalne metody śledztwa.

Premiera The Outsider 12 stycznia 2020 roku.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

you season 2 e1575563681885

Ty sezon 2. – jest pierwsza zapowiedź kontynuacji!

fast furious spy racers netflix 2

Fast & Furious: Spy Races – zobaczcie pierwszy zwiastun animacji!