The Orville sezon 3. – Hulu podaje datę premiery

}

Data: 24 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Oczekiwany trzeci sezon serialu science fiction Hulu The Orville coraz bliżej. Platforma podała datę premiery nowej serii. Jest także krótka zapowiedź.

The Orville z nowymi odcinkami powróci już 10 marca 2022 roku. Seria ta otrzymała także swój podtytuł – New Horizons.

The Orville opowiada o losach załogi tytułowego statku kosmicznego “USS Orville”. Fabuła osadzona jest 400 lat w przyszłości. Kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane) przemierza przestrzeń międzygwiezdną i zmaga się z różnymi przeciwnościami losu: na różnych planetach i innych statkach kosmicznych, jak i na pokładzie własnej jednostki. Poznajemy jego byłą żonę, androida z planety rządzonej sztuczną inteligencję, kobietę 10 razy silniejszą niż ktokolwiek z załogi oraz kosmitę, który oddaje mocz tylko raz w roku.

Na trzeci sezon czekaliśmy od 2019 roku. Wtedy to serial zaliczył przejście z Fox do Hulu co wraz z pandemią koronawirusa zakłóciło jego produkcję.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead - zombie na ekranach jeszcze przez dekadę?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.