The Orville: New Horizons – Hulu prezentuje pełny zwiastun serialu

}

Data: 13 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała pełny zwiastun oczekiwanego trzeciego sezonu serialu The Orville. Nowa seria nosi tytuł The Orville: New Horizons. Serwis nadał jej nowy tytuł po tym, jak przejął tą produkcję po drugim sezonie od stacji FOX.

The Orville opowiada o losach załogi tytułowego statku kosmicznego “USS Orville”. Fabuła osadzona jest 400 lat w przyszłości. Kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane) przemierza przestrzeń międzygwiezdną i zmaga się z różnymi przeciwnościami losu: na różnych planetach i innych statkach kosmicznych, jak i na pokładzie własnej jednostki. Problemy wszechświata są równie trudne do rozwiązania jak międzyludzkie relacje i problemy życia codziennego.

W obsadzie trzeciego sezonu The Orville znajdują się m.in. Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, Jessica Szohr, J Lee, Mark Jackson, Anne Winters i Chad L. Coleman

Premiera serialu 2 czerwca 2022 roku. Jak myślicie zmiana domu pomoże produkcji czy raczej jej zaszkodzi?

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  On My Block – zwiastun finałowego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.