Orville

The Orville – materiał zza kulis

30 grudnia 2018 | Newsy

Premiera drugiego sezonu serialu The Orville już dziś wieczorem na kanale FOX, a dla niecierpliwych mamy ciekawy materiał zza kulis, który można obejrzeć poniżej.

The Orville to serial będący parodią popularnego Star Treka. W rolę kapitana Eda Mercera wciela się Seth MacFarlane, a w rolę dowódcy Kelly Grayson, która jest jego byłą żoną i pierwszym oficerem – Adrianne Palicki.

W drugim sezonie zmianie ulegnie relacja głównych bohaterów, a załoga promu napotka na swojej drodze niewidzianych do tej pory kosmitów, nawiąże kontakt z nieznaną cywilizacją, po raz kolejny odwiedzi planetę Moclus i będzie musiała zmierzyć się ze starymi wrogami.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Nieobecni – premiera w Player.pl jeszcze w tym roku!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!