”The Office PL” doczeka się 3. sezonu

}

Data: 3 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Koprodukcja Canal+ i Paramount Global The Office PL otrzymała odnowienie na trzeci sezon. Ma to miejsce niedługo po premierze drugiej serii.

Trzeci sezon liczyć ma aż 24 odcinki, a więc o połowę więcej niż dotychczasowe dwie serie.

The Office PL to polska wersja brytyjskiego serialu Biuro, stworzonego przez Ricky’ego Gervaisa i Stephena Merchanta.

Akcja polskiej wersji serialu rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej ”Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników ”Kropliczanki”.

Osią fabuły drugiej serii są dalsze losy pracowników ”Kropliczanki” oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja mierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy ”Kropliczanka”. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach towarzyszą nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy ”Kropliczanki”.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Polski serial Wielka woda wielkim hitem Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.