The Office PL – akcja 2. sezonu często wyjdzie poza tytułowe biuro

}

Data: 4 października 2022

a

Kategorie: Newsy

W mającym mieć swoją premierę tej jesieni drugim sezonie serialu The Office PL częściej niż w pierwszej serii wyjdziemy poza tytułowe biuro. Canal+ prezentuje nowe lokacje.

W drugim sezonie The Office PL znacznie częściej niż w premierowej odsłonie produkcji akcja serialu będzie się dziać poza wnętrzami tytułowego biura. Jednym z miejsc będzie prywatne mieszkanie Michała Holca, serialowego szefa biura i głównego bohatera serii.

Już przy okazji publikacji pierwszego sezonu, wielu fanów zastanawiało się jak wygląda życie prywatne Michała oraz jego mieszkanie. Szczególne zainteresowanie budził poziom majętności dyrektora ”Kropliczanki” w obliczu jego deklaracji o braku podwyżki od kilkunastu lat – informuje biuro prasowe Canal+.


Akcja nowych odcinków zostanie przeniesiona także do ciekawych lokalizacji w Siedlcach oraz poza miasto.

Zobaczymy między innymi miejski dom seniora, w którym Michał będzie dzielić się informacjami na temat działalności ”Kropliczanki”, a także przeżyjemy kilka wzruszających chwil podczas wizyty naszego bohatera na farmie alpak – zapowiada Canal+.

Po publikacji pierwszego sezonu fani domagali się pokazania konfrontacji Michała Holca z jego ulubionymi zwierzętami – dodaje.

Drugi sezon The Office PL będzie opowiadać o dalszych losach pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (w tej roli Vanessa Aleksander) i Michała (gra go Piotr Polak). Tym razem Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki, do której należy Kropliczanka. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy.

Zdjęcia do drugiego sezonu zakończyły się w lipcu. Jak na razie Canal+ nie zdradził daty premiery nowych epizodów. Wiadomo jednak, że z pewnością doczekamy się ich w tym roku.

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Comic Con: Co nowego w świecie Marvela?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.