The New Look – Apple TV+ zamawia serial o rywalizacji dwóch ikon mody

}

Data: 11 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ zamówiła serial The New Look, którego akcja rozgrywać będzie się w czasach II wojny światowej. Poznamy kulisy rywalizacji ikony mody Christiana Diora i wielkiej damy Coco Chanel.

W główne role wcielają się Ben Mendelsohn i Juliette Binoche. Nakręcona w Paryżu produkcja osadzona zostanie w czasach nazistowskiej okupacji. Wtedy to kończy się panowanie Coco Chanel, najsłynniejszej projektantki mody na świecie. Na jej miejsce wchodzi Christian Dior, który pomaga przywrócić światu ducha i życie dzięki przełomowemu, kultowemu wizerunkowi piękna, które będzie określać przyszłe pokolenia.

Kreacje Diora zdominowały światową mode w zaledwie dekade po II wojnie światowej. Jednak nie tylko Coco Chanel miał za przeciwnika. Poznamy także historie innych rywali tego utalentowanego projektanta tj. Balmain, Balenciaga, Givenchy, Pierre Cardin, Yyes Saint Laurent i innych.

Reżyserem, scenarzystą i producentem serialu jest Todd A. Kessler. The New Look wyprodukują Lorenzo di Bonaventura i Mark A. Baker.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Crown sezon 5. - wiemy kto zagra księżną Dianę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.