The Mosquito Coast – Justin Theroux w zwiastunie serialu Apple TV+

8 kwietnia 2021 | Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała pełną zapowiedź swojego nowego serialu The Mosquito Coast będącego adaptacją powieści Paula Therouxa pt. Wybrzeże Moskitów.

Produkcja ta zabierze nas w niebezpieczną podróż, której prowodyrem będzie radykalny idealista i genialny wynalazca Allie Fox. Wraz z rodziną ucieka z USA i wyrusza do Meksyku w poszukiwaniu lepszego życia. Z dala od cywilizacji pragnie on stworzyć raj na ziemi. Rodzina na każdym kroku napotyka nowe zagrożenia oraz musi podejmować moralne wybory, od których nie ma już odwrotu.

Za serial odpowiada Neil Cross. W obsadzie znajdują się Justin Theroux (autor powieści jest dla niego wujem) jako Allie, Melissa George, Logan Polish, Gabriel Bateman i Kimberly Elise.

Premiera serialu The Mosquito Coast już 30 kwietnia 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z siedmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Orange Is the New Black - obsada ogłasza finałowy sezon i żegna się z fanami

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram