The Morning Show – Apple TV+ odnawia serial na 3. sezon

}

Data: 11 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ zdecydowała się odnowić na 3. sezon serial The Morning Show. Produkcja zyskuje także nowego showrunnera.

Za trzeci sezon odpowie Charlotte Stoudt, która zastępuje Kerry Ehrin. Ta pełniła funkcję showrunnera w pierwszym i drugim sezonie, zastępując Jaya Carsona, który zrezygnował w trakcie pierwszej serii.

The Morning Show to produkcja, która ukazuje nam osoby związane z popularnym w USA programem śniadaniowym. Na czele gwiazdorskiej obsady znajdują się Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup i Greta Lee. Trzeci sezon zajmie się życiem w świecie po kwarantannie, po koronawirusie. Zobaczymy jak świat zmienił się kulturowo i jak wirus wpłynął na pracę, karierę, nasze życie i komunikację interpersonalną.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Russell Crowe w nowej serii Showtime!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.