the marvelous mrs maisel

The Marvelous Mrs. Maisel – serial dostał trzeci sezon

21 maja 2018 | Newsy

Nie było jeszcze premiery 2 sezonu The Marvelous Mrs. Maisel, a serial został przedłużony już na trzeci sezon.

W przedłużeniu serialu pomogło prawdopodobnie otrzymanie w sobotę przez serial nagrody Peabody. Wcześniej serial otrzymał już 2 Złote Globy za Najlepszą Komedię i Najlepszą Aktorkę w serialu komediowym. Co ciekawe premiera 2 sezonu nie została jeszcze ujawniona!

ZOBACZ TEŻ  Eli Roth: Historia horroru sezon 2. - jest pierwsza zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy