pixel

Przeczytano:

The Mandalorian – Taika Waititi jako droid IG-88?

23 03 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jon Favreau, scenarzysta i producent wykonawczy serialu The Mandalorian opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu, z którego możemy wywnioskować, iż Waititi udzieli głosu droidowi IG-88.

Już wcześniej po sieci krążyły doniesienia jakoby Waititi będący jednym z reżyserów The Mandalorian, miał także zagrać w serialu. Teraz okazuje się to prawdą, jednakże wykorzystany zostanie tylko jego głos.

https://www.instagram.com/p/BvSgnKQhiKA/?utm_source=ig_embed

IG-88 to droid – zabójca, należący do galaktycznych łowców nagród. Widzieliśmy go już na ekranie, chodź tylko przez chwilę. Pojawił się w piątej części serii Gwiezdnych wojen – Imperium kontratakuje.

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ma on zadebiutować jeszcze w tym roku na platformie Disney+. Zapewne więcej informacji o tej produkcji, a może i nawet pierwszego zwiastuna doczekamy się podczas tegorocznego konwentu Star Wars Celebration, który odbędzie się 14 kwietnia.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również