w

The Mandalorian – Taika Waititi jako droid IG-88?

screen shot 2018 12 25 at 9.18.46 am

Jon Favreau, scenarzysta i producent wykonawczy serialu The Mandalorian opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z planu, z którego możemy wywnioskować, iż Waititi udzieli głosu droidowi IG-88.

Już wcześniej po sieci krążyły doniesienia jakoby Waititi będący jednym z reżyserów The Mandalorian, miał także zagrać w serialu. Teraz okazuje się to prawdą, jednakże wykorzystany zostanie tylko jego głos.

View this post on Instagram

A post shared by Jon Favreau (@jonfavreau) on

IG-88 to droid – zabójca, należący do galaktycznych łowców nagród. Widzieliśmy go już na ekranie, chodź tylko przez chwilę. Pojawił się w piątej części serii Gwiezdnych wojen – Imperium kontratakuje.

The Mandalorian to pierwszy serial aktorski z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ma on zadebiutować jeszcze w tym roku na platformie Disney+. Zapewne więcej informacji o tej produkcji, a może i nawet pierwszego zwiastuna doczekamy się podczas tegorocznego konwentu Star Wars Celebration, który odbędzie się 14 kwietnia.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1200x627 q80 cc72c534817d7071c02de13a3143fa40

The Conners odnowiony na 2. sezon!

dynastia

Serialowy słownik – Co to jest reboot?