The Mandalorian sezon 3. – zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku!

}

Data: 16 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Choć oficjalnie Disney+ nie odnowił jeszcze serialu The Mandalorian na sezon trzeci, to jednak patrząc po sukcesie pierwszego sezonu i oczekiwaniu fanów na drugi, jest to tylko formalnością. Dlatego też twórca produkcji Jon Favreau nie martwi się i już planuje rozpoczęcie zdjęć do kolejnej serii.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to ekipa na plan zdjęciowy powinna wejść jeszcze przed końcem tego roku. Prace nad scenariuszami Favreau rozpoczął już jakiś czas temu, także z pewnością większość z nich jest już ukończona.

Co do pełnometrażowego filmu rozszerzającego historię poznaną w serialu to na razie nie wiemy o nim zbyt wiele, nawet czy powstanie. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Favreau stwierdził, iż nie śpieszy mu się z jego nakręceniem, ale jest zdecydowanie otwarty na taką ewentualność w przyszłości. Bardziej entuzjastyczne podejście do tematu filmu ma gwiazda serialu Pedro Pascal, który wciela się w tytułowego bohatera.

Myślę, że ta praca jest tak piękna, że bardzo chciałbym, aby było to możliwe do przeżycia na dużym ekranie. Jednak serial działa tak dobrze, że nie wiem czy chciałbym aby coś się może zepsuło, przez taką zmianę. – powiedział Pascal

Premiera drugiego sezonu serialu The Mandalorian już 30 października na Disney +.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Jack Ryan sezon 2. - zobaczcie nową zapowiedź i plakat!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.