w

The Mandalorian sezon 2. – pierwsze zdjęcie z planu! Możliwy film fabularny?

mandalorian
comingsoon

Premiera na Disney + serialu The Mandalorian miała miejsce zaledwie 3 dni temu i emisji doczekał się dopiero jeden odcinek, ale jego reżyser Jon Favreau nie próżnuje. Na swoim profilu na Instagramie opublikował on już pierwsze zdjęcie z planu drugiego sezonu.

View this post on Instagram

Greetings from the set of #TheMandalorian season 2

A post shared by Jon Favreau (@jonfavreau) on

Jest także jeszcze jedna zaskakująca informacja. Według dyrektora kreatywnego Disneya, Alana Horna serial już jest na tyle popularny i ma tak wielki potencjał, że jeśli do końca sezonu okaże się sukcesem to być może powróci on jako film fabularny.

The Mandalorian okazał się wielką rzeczą, więc jeśli ta seria naprawdę okaże się tak atrakcyjna, na jaką się zapowiada, to być może przekształcimy ją w dwugodzinny filmowy kin lub coś podobnego. – powiedział Horn w wywiadzie dla portalu Variety

Co o tym myślicie?

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1280 720

Wataha – polski serial od HBO trafi do Polsatu!

the crown season 3 images ew 1 600x397

The Crown sezon 3. – zobaczcie nową zapowiedź!