The Mandalorian sezon 2. – pierwsze zdjęcie z planu! Możliwy film fabularny?

}

Data: 15 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Premiera na Disney + serialu The Mandalorian miała miejsce zaledwie 3 dni temu i emisji doczekał się dopiero jeden odcinek, ale jego reżyser Jon Favreau nie próżnuje. Na swoim profilu na Instagramie opublikował on już pierwsze zdjęcie z planu drugiego sezonu.

https://www.instagram.com/p/B40g-nlFFH3/

Jest także jeszcze jedna zaskakująca informacja. Według dyrektora kreatywnego Disneya, Alana Horna serial już jest na tyle popularny i ma tak wielki potencjał, że jeśli do końca sezonu okaże się sukcesem to być może powróci on jako film fabularny.

The Mandalorian okazał się wielką rzeczą, więc jeśli ta seria naprawdę okaże się tak atrakcyjna, na jaką się zapowiada, to być może przekształcimy ją w dwugodzinny filmowy kin lub coś podobnego. – powiedział Horn w wywiadzie dla portalu Variety

Co o tym myślicie?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian – główny bohater walczy z obcymi! Zobaczcie nowe zdjęcie z produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.