”The Love of My Life” – powstanie serial na podstawie popularnej powieści o miłości

}

Data: 13 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media nominowana do Oscara Amy Adams, pracuje nad serialową adaptacją bestsellerowej powieści Rosie Walsh noszącej tytuł The Love of My Life.

Amy Adams to aktorka i producentka, która jeśli projekt dojdzie do etapu produkcji, wcieli się w główną postać.

Główni bohaterzy to małżeństwo Emma – biolożka morska i Leo – autor nekrologów. Kobieta kocha swojego męża i ich córeczkę Ruby. Zrobiłaby dla nich wszystko. Jednak żyje w kłamstwie. Prawie wszystko co o sobie powiedziała mija się z prawdą. Kiedy Emmy zapada na poważną chorobę, Leo starając się poradzić z tym zaczyna badać i opisywać życie swojej żony. Kiedy jednak zagłębia się, odkrywa prawdę, o tym, iż kobieta którą kocha, tak naprawdę nie istnieje. Nawet jej imię nie jest prawdziwe. Kiedy najmroczniejsze momenty z przeszłości Emmy wychodzą na jaw, kobieta musi jakoś udowodnić Leo, że naprawdę jest kobietą, którą pokochał. Najpierw jednak musi wyznać mężowi o drugiej miłości swojego życia.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Nowy zwiastun Pretty Little Liars: Original Sin

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.