w

The Loudest Voice – zapowiedź nowej produkcji z Russellem Crowem w roli głównej!

Mandatory Credit: Photo by Steve Bisgrove/REX/Shutterstock (9705422l) Russell Crowe 'The Gladiator' Charity Concert, Rome, Italy - 06 Jun 2018

Stacja Showtime opublikowała pierwszą krótką zapowiedź swojego siedmioodcinkowego serialu, który opowiada o wpływowym producencie i szefie Fox News – Rogerze Ailesie.

Zobaczymy co doprowadziło do upadku człowieka, który miał wszystko, a w 2016 roku po wielokrotnych oskarżeniach o molestowanie seksualne podał się do dymisji. W głównej roli Russell Crowe, który do tejże roli zmienił się niemal nie do poznania. W produkcji wystąpi także Naomi Watts. Wcieli się w autorkę pozwu złożonemu przeciw swojemu szefowi, który miał ją zwolnić, bo nie chciała zgodzić się na jego propozycje seksualne. Do obsady należą także Sienna Miller, Josh Charles, Seth MacFarlane, Simon McBurney czy Aleksa Palladino.

Za scenariusz odpowiada Tom McCarthy wraz z Gabrielem Shermanem, autorem książki opowiadającej o skandalu The Loudest Voice in the Room. Jednym z reżyserów jest Kari Skogland.

Premiera The Loudest Voice zaplanowana jest na 30 czerwca.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

izombie 3

iZombie sezon 5. – są pierwsze zdjęcia i data premiery finałowego sezonu!

blank

Good Omens – jest nowa zapowiedź!