The Loudest Voice – Crowe jako Roger Ailes na nowej zapowiedzi!

}

Data: 18 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Showtime wypuściło nowy materiał promujący swój siedmioodcinkowy serial opowiadający o szefie Fox News Rogerze Ailesie.

https://www.youtube.com/watch?v=kMEqjmj3vdw&feature=youtu.be

Ailes to jeden z tych ludzi, którzy przyczynili się do ukształtowania obecnego stanu mediów. Swoją karierę rozpoczął jako producent telewizyjny, aby w latach 90. zostać szefem stacji Fox News. Za jego rządów stacja osiągneła niebywały wzrost popularności. Ailes miał też wielki wpływ na amerykańską politykę. Jednak jego wielka kariera załamała się wraz z oskarżeniem o molestowanie seksualne. Po ich usłyszeniu Roger podał się do dymisji, a rok później zmarł.

Serial oparty jest na popularnej książce opisującej ten skandal obyczajowy The Loudest Voice in the Room, której autorem jest Gabriel Sherman. W rolach głównych wystąpią Russell Crowe, Naomi Watts, Sienna Miller, Seth MacFarlane, Simon McBurney oraz Anabelle Wallis.

Premiera produkcji już 30. czerwca.

loudestvoice
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nowa komedia Netflixa - "Dead to me"

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.