The Liberator – zwiastun wojennej animacji od Netflixa, twórcą polak!

23 października 2020 | Newsy

Netflix ujawnił zwiastun wojennej animacji, której akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Za serial The Liberator odpowiada reżyser Grzegorz Jonkajstys.

Grupa żołnierzy o różnym pochodzeniu, których początkowo niewiele łączy, zapisuje się w historii jako jeden z nabardziej bojowych oddziałów walczących w Europie podczas II wojny światowej.

https://www.instagram.com/p/CGpu2NuhiMD/

Fabuła oparta jest na książce The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey Aleksa Kershawa. Główny bohater to amerykański oficer Felix Sparks. Zobaczymy historię wyprawy jego oddziału do niemieckiego obozu koncentracyjnego w celu wyzwolenia Europy z rąk okupanta.

Produkcja ta stworzona jest w technologii łączącej CGI z żywym aktorstwem, co widoczne jest na poniższym zwiastunie.

Premiera serialu The Liberator już 11 listopada 2020 roku tylko na Netflix.

Źródło: netflix

ZOBACZ TEŻ  Korona królów jednak powróci! 4 sezon jesienią

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy