The Liberator – Bradley James gwiazdą nowego serialu Netflixa

Netflix przygotowuje czteroczęściowy serial animowany The Liberator, który oparty jest na książce Alexa Kershawa i opowiadać będzie o największym w historii marszu piechoty, która szła walcząc o zwycięstwo przez ponad 500 dni. Bradley James, znany z Przygód Merlina bądź Damien, otrzyma w nim główną rolę.

Ten najkrwawszy i najdramatyczniejszy marsz odbył się podczas II wojny światowej, a armią dowodził Feliks Sparks. W animowanej serii podążymy za Sparksem i jego 157. pułkiem piechoty z Oklahomy przez zajęte Włochy, aż do wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau.

The Liberator jako pierwszy powstanie w nowej technologii Trioscope, która pozwala połączyć hybrydową animację tworzoną przez CGI z żywym aktorstwem. Takie połączenie pozwoli na niezwykle realne odzwierciedlenie ludzkich emocji i ukazanie dramatu sytuacji. Twórcą tego rozwiązania jest Grzegorz Jonkajtys wraz z L.C. Crowleyem. Ten pierwszy oprócz odpowiedzialności za efekty specjalne, zajmie się też reżyserią. Scenariusz napisał Jeb Stuart. Jest on także producentem do spółki z Kershawem.

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.