The Liberator – Bradley James gwiazdą nowego serialu Netflixa

}

Data: 23 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix przygotowuje czteroczęściowy serial animowany The Liberator, który oparty jest na książce Alexa Kershawa i opowiadać będzie o największym w historii marszu piechoty, która szła walcząc o zwycięstwo przez ponad 500 dni. Bradley James, znany z Przygód Merlina bądź Damien, otrzyma w nim główną rolę.

Ten najkrwawszy i najdramatyczniejszy marsz odbył się podczas II wojny światowej, a armią dowodził Feliks Sparks. W animowanej serii podążymy za Sparksem i jego 157. pułkiem piechoty z Oklahomy przez zajęte Włochy, aż do wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau.

The Liberator jako pierwszy powstanie w nowej technologii Trioscope, która pozwala połączyć hybrydową animację tworzoną przez CGI z żywym aktorstwem. Takie połączenie pozwoli na niezwykle realne odzwierciedlenie ludzkich emocji i ukazanie dramatu sytuacji. Twórcą tego rozwiązania jest Grzegorz Jonkajtys wraz z L.C. Crowleyem. Ten pierwszy oprócz odpowiedzialności za efekty specjalne, zajmie się też reżyserią. Scenariusz napisał Jeb Stuart. Jest on także producentem do spółki z Kershawem.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Truth Seekers – zwiastun i data premiery nadprzyrodzonego serialu komediowego od Amazona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.