The Last of Us z premierą w 2023 roku

}

Data: 17 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W Kanadzie dalej trwają zdjęcia do serialu HBO The Last of Us, którego fabuła opiera się na popularnej grze wideo od Naughty Dog. Jeśli mieliście nadzieję na premierę tej produkcji w tym roku, to musimy Was rozczarować.

Casey Bloys, dyrektor ds. treści HBO i HBO Max poinformował, że serial prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Projekt jest na etapie filmowania, które jeszcze trochę potrwa, a kręcenie tej produkcji jest dość skomplikowane ze względu na potrzebę stworzenia odpowiedniego post-apokaliptycznego świata, w którym rozgrywa się akcja.

Bloys zdradził jednak, że widział już pierwsze zarysy początkowych odcinków i uważa, że są niesamowite.

To co widziałem wygląda niesamowicie, więc jestem niezwykle podekscytowany, jednak nie będzie tego w tv w 2022 roku. – powiedział Bloys

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  One Day At a Time ostatecznie skasowane!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.