The Last of Us – Storm Reid jako Riley Abel

}

Data: 17 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Trwają już zdjęcia do serialu The Last of Us, jednak kompletowanie obsady jeszcze się nie zakończyło. Angaż otrzymała właśnie aktorka Storm Reid, którą kojarzyć możecie z serialu Euforia.

Redi sportretuje bohaterkę imieniem Riley Abel. To dziewczynka, sierota, która dorastała w szkole wojoskowej w bostońskiej strefie kwarantanny. Tam poznała Ellie, z którą się zaprzyjaźniła. Wydarzenia te miały miejsce przed poznaniem przez Ellie Joela. Przyjaźń z Riley w dużej mierze wpłynęła na dalszą historię Ellie i ukształtowała jej postać.

Jak na razie nie wiadomo czy Riley pojawiać będzie się tylko w retrospekcjach czy tez zdecydowano się zmienić wydarzenia z jej udziałem tak, aby mogła brać w nich udział w teraźniejszości.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W Joela wciela się Pedro Pascal, a Ellie portretuje Bella Ramsey. W obsadzie są także Gabriel Luna, Nico Parker, Anna Torv, Marle Dandridge, Nick Offerman, Jeffrey Pierce i Con O’Neill. Za serial odpowiadają Craig Mazin i Neil Druckmann.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us oficjalnie zamówione przez HBO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.