The Last of Us – rola Marlene obsadzona!

28 maja 2021 | Newsy

W serialowej adaptacji popularnej survivalowej gry The Last of Us pojawi się postać Marlene. Wcieli się w nią aktorka Merle Dandridge, która udzieliła głosu tej bohaterce w grach.

Marlene to przywódczyni Świetlików, która robi wszystko co w jej mocy, ale zdobyć szczepionkę na rozprzestrzeniającą się infekcję. Przyjaciółka matki Ellie która zleciła Joel’owi przemycenie dziewczynki za miasto.

Akcja gry rozgrywa się w postapokalitycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W obsadzie The Last of Us są także Pedro Pascal, Bella Ramse i Gabriel Luna. Serial wyreżyserują Jasmila Znabic i Ali Abbasi.

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się w lipcu w Kanadzie. Projekt powstaje dla HBO.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us – obsadzono rolę córki Joela

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram