The Last of Us – rola Marlene obsadzona!

}

Data: 28 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

W serialowej adaptacji popularnej survivalowej gry The Last of Us pojawi się postać Marlene. Wcieli się w nią aktorka Merle Dandridge, która udzieliła głosu tej bohaterce w grach.

Marlene to przywódczyni Świetlików, która robi wszystko co w jej mocy, ale zdobyć szczepionkę na rozprzestrzeniającą się infekcję. Przyjaciółka matki Ellie która zleciła Joel’owi przemycenie dziewczynki za miasto.

Akcja gry rozgrywa się w postapokalitycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W obsadzie The Last of Us są także Pedro Pascal, Bella Ramse i Gabriel Luna. Serial wyreżyserują Jasmila Znabic i Ali Abbasi.

Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się w lipcu w Kanadzie. Projekt powstaje dla HBO.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us – obsadzono rolę córki Joela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.