”The Last of Us” – pełny zwiastun serialu HBO

}

Data: 5 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało pełny zwiastun serialu The Last of Us. Produkcja ta opiera się na przebojowej grze wideo od Naughty Dog. W rolach głównych Pedro Pascal i Bella Ramsey.

Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Obsadę uzupełniają Gabriel Luna, Nico Parker, Anna Torv, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Murray Bartlett, Con O’Neill i Storm Reid.

Premiera na HBO Max 16 stycznia 2023 roku.

Źródło: HBO Max

ZOBACZ TEŻ  Wielkie Kłamstewka sezon 3: Dołączy Jennifer Lopez?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.