The Last of Us – Pedro Pascal i poziom zniszczeń na zdjęciach z planu

}

Data: 14 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwa produkcja serialu HBO The Last of Us, którego fabuła opiera się na grze wideo od Naughty Dog. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Pedro Pascala i okolicznych budynków porośniętych pnączami i zaniedbanych.

Fotografie dają nam pogląd na poziom zniszczenia jaki ekipa chce przedstawić w serii. Są przewrócone samochody, pnącza przechodzące przez budynki i samochody. Całość ukazuje niezwykle klimatyczny post-apokaliptyczny świat.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W Joela wciela się Pedro Pascal, a Ellie portretuje Bella Ramsey. Za serial odpowiadają Craig Mazin i Neil Druckmann. W obsadzie serialu The Last of Us są także Gabriel Luna jako Tommy Miller, Nico Parker jako córka Joela – Sarah, Anna Torv jako Tess i Merle Dandridge jako Marlene – przywódczyni ruchu oporu zwanego Świetlikami oraz Jeffrey Pierce jako Perry, Murray Bartlett jako Frank i Con O’Neill jako Bill.

Pierwszy sezon The Last of Us składać ma się z dziesięciu odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us oficjalnie zamówione przez HBO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.