The Last of Us – Gabriela Luna dołącza do obsady

}

Data: 19 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Powstająca dla HBO serialowa adaptacja popularnej survivalowej gry powiększyła się o kolejnego członka. Swój angaż otrzymał Gabriel Luna, aktor znany m.in. z serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., w którym to odegrał postać Ghost Ridera.

W The Last of Us Luna wcieli się w Tommy’ego, młodszego brata Joela i byłego żołnierza, który pomimo zaistniałej sytuacji nie stracił poczucia idealizmu i nadziei na lepszy świat.

Głównych bohaterów Joela i Ellie sportretują Pedro Pascal i Bella Ramsey. Akcja gry rozgrywa się w postapokalitycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Zdjęcia do serialu HBO The Last of Us rozpocząć mają się w lipcu tego roku.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Evil – serial dostaje zgodę na 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.