The L Word: Generation Q – sequel serialu Słowo na L otrzymał pierwszy teaser!

23 sierpnia 2019 | Newsy

Słowo na L to serial ubiegłej dekady, który opowiadał o nieheteroseksualnych kobietach mieszkających w Los Angeles. Teraz powstaje sequel tej produkcji. Pierwszą zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

https://youtu.be/t7wDg_G9GMU

W nowej serii poznamy dalsze losy znanych nam już bohaterek, ale pojawi się także masa nowych postaci ze środowiska LGBT. Nadchodzący sequel składać się ma z ośmiu odcinków. Jego premiera zapowiadana jest na 8 grudnia w Showtime.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Andor – Robert Emms dołącza do serialu o Cassianie Andorze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram