The L Word: Generation Q na pełnym zwiastunie!

25 października 2019 | Newsy

Showtime opublikowało pełny zwiastun kontynuacji serialu Słowo na L ukazując nam dalsze losy jego bohaterów.

W nowej serii oprócz tego, że dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy naszych nieheteroseksualnych bohaterek, to poznamy także masę nowych postaci ze środowiska LGBT. W obsadzie powracają Jennifer Beals, Kate Moennig i Leisha Hailey. Oprócz nich wystąpią nowi aktorzy tj. Arienne Mandi, Leo Sheng, Rosanny Zayas i Sepideh Moafi.

https://youtu.be/brkZIIwZvqM

Nadchodzący sequel składać się ma z ośmiu odcinków. Jego premiera zapowiadana jest na 8 grudnia w Showtime.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Loki – Disney zaprezentował logo oraz pierwszy kadr z serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram