The Kominsky Method – sezon 3. finałowym!

}

Data: 3 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Od premiery drugiego sezonu serialu The Kominsky Method minęło ponad pół roku, także z pewnością wielu fanów zastanawiało się co dalej z tą produkcją. Odpowiedź jest już znana. Netflix dał zielone światło na realizację trzeciego sezonu. Jest jednak zła wiadomość, bowiem seria ta będzie finałową.

Sandy Kominsky (w tej roli Michael Douglas) to można powiedzieć emerytowany aktor, który odniósłszy sukces teraz sam uczy aktorstwa młodych adeptów tejże sztuki. Jego przyjacielem i wieloletnim agentem jest Norman Newlander, w tej roli Alan Arkin. Obaj panowie starają się poradzić sobie z wizją nieuchronnego przemijania i dopasować się do nowego i modnego Hollywood, które ponad wszystko inne ceni młodość. Mężczyźni razem zastanawiają się nad sensem swojego istnienia oraz zmagają się z wyborami dnia codziennego. Zaawansowany wiek bohaterów stawia im wyzwania, które żaden z nich nie wie jak pokonać.

kominsky 204 unit 00045r20190813 6063 posgz6

Za serial odpowiada Chuck Lorre, który odniósł się do decyzji Netflixa słowami:

The Kominsky Method była dla mnie prawdziwym projektem pasji i to niesamowite doświadczenie zobaczyć pozytywną reakcję zarówno publiczności, jak i krytyków. Cieszę się, że mam możliwość odpowiedniego zakończenia tej historii.

Oba dotychczasowe sezony dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Ostre przedmioty na miarę Wielkich kłamstewek. Jest hit!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.