w

The Kominsky Method sezon 3. bez Alana Arkina!

kominsky 101 unit 01471r
netflix

Alan Arkin, który stworzył wspaniały duet z Michaelem Douglasem w serialu The Kominsky Method przez dwa sezony teraz odchodzi z produkcji. Trzeci sezon będzie bez jego udziału.

Arkin wcielał się w Normana Newlandera, wieloletniego przyjaciela i agenta głównego bohatera Sandy Kaminskiego. Teraz Sandy będzie musiał sam radzić sobie ze swoimi problemami. Czy dalszy ciąg bez jednego z głównych bohaterów ma sens? O tym przekonamy się jak tylko Netflix ogłosi datę premiery produkcji.

Trzeci sezon serialu ma być finałowym. Według zagranicznych mediów aktor podjął decyzję o swoim odejściu jeszcze przed pandemią koronawirusa, ale już po nakręceniu drugiego sezonu, dlatego też nie ma w nim żadnych odniesień świadczących o tym, iż Arkina więcej już w roli Normana nie zobaczymy.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

basineidenbentz

Wiedźmin – zmiana aktora, który wcieli się w wiedźmina Eskela

ariffamly913

Głowa rodziny – Cleveland Brown przemówi nowym głosem!